TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişinizi oluşturduktan sonra otomatik bir sipariş onaylanma e-postası tarafınıza iletilir. Bu e-postayla beraber gönderim süreciniz başlayarak siparişiniz kargoya en geç iki iş günü içerisinde teslim edilir. Siparişiniz oluşturulduktan sonra kargoya teslim edilme sürecine kadar panelinizde Hazırlanıyor olarak görünür. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonraki iş günü Gönderi Takip Numaranız kargo şirketi tarafından oluşturulur ve size otomatik olarak e-postası yoluyla gönderilir. Gönderi Takip Numaranız tarafınıza gönderildikten sonra siparişiniz panelde Kargoya Teslim Edildi olarak görünür. Ürününüz kargo firmasına teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişim gösterebilir, fakat genelde bir iş günü içerisinde teslim edilir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi kargonuz çıktıktan sonraki ilk iş gününde öğrenebilirsiniz.

Teslimat adresine göre paketiniz UPS Kargo, MNG Kargo ya da Aras Kargo ile gönderilecektir.

İADE KOŞULLARI

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadenizin geçerli olması için aşağıdaki koşullara uyulması gerekmektedir:

- Ürün kullanılmamış ve yeniden satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır;
- Ürünün alt/üst/iç/dış yüzeylerinde çizik, leke, yırtık olmamalıdır;
- Orijinal ambalajı ve içerikleriyle iade edilmelidir;
- Faturanızın çıktısı iadeye dahil edilmelidir;

Bu koşullara uymayan iadeler kabul edilmeyerek size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Bu nedenle ürünleriniz size ulaştığında bozulmasına sebep olmayacak şekilde en kısa sürede denemenizi ve uygun olmadığını düşündüklerinizi, yukarıda belirtildiği şekilde iade göndermenizi öneriyoruz.

Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kart kredi kartıysa 1-3 gün içerisinde, banka kartıysa 7-14 gün içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki bu süreçleri bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir.

İADE TALİMATLARI

Yukarıda belirtilen İade Koşulları'na uygun siparişlerinizin iadelerini ücretsiz olarak Aras Kargo ile aşağıda belirtildiği şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

Aras Kargo:

Tüm Aras Kargo şubelerinden, 15040419334799 cari kodu paylaşılarak ücretsiz iade işlemi gerçekleştirilebilir. OPLOG Operasyonel Lojistik Firması ile çalışmaktayız, firma olarak kayıtlarda bu ismi göreceksiniz.

Diğer Kargo Firmaları:

Bedelini ödemek şartıyla, iadenizi diğer kargo firmalarıyla aşağıdaki adrese yapabilirsiniz:

OPLOG - Maki Sandals
Osmangazi Mahallesi
İlham Sokak 8
41700 Darıca / Kocaeli

.